Інструкція користувача

Вітаємо на сайті "ATheatre.com.ua - Український театральний простір"! Ця сторінка допоможе Вам знайти інформацію про можливості сайту та правила роботи з ним.

 


 

Реєстрація

Реєстрація на сайті необхідна для того, аби отримати доступ до персоніфікованої інформації. Наприклад, створити власну сторінку, зареєструвати театр чи фестиваль, та багато чого іншого! Або просто додати вже зареєстровані театри в "Обране" для швидкого доступу до інформації про них та їх репертуар. Ну і звичайно спілкування! Всі послуги на сайті є безкоштовними.

Реєстрація учасника

Щоб зареєструватись на сайті необхідно натиснути посилання "Зареєструватися" (знаходиться у правому верхньому куті кожної сторінки). На сторінці "Реєстрація учасника" заповніть всі поля:

 • логін - ім'я користувача, яке потрібне для входу на сайт
 • e-mail - адреса електронної пошти
 • пароль - пароль для входу на сайт. Зверніть увагу, що довжина пароля повинна бути більше 6 символів
 • ім'я
 • прізвище
 • стать
 • країна
 • місто
 • мова за замовчуванням

Уважно прочитайте умови користування сайтом, та натисніть "Зареєструватися".

Реєстрація театру

Щоб зареєструвати театр, потрібно бути зареєстрованим учасником та увійти на сайт. Перейти в розділ "Театри" та натиснути "Зареєструвати новий театр". На сторінці реєстрації театру заповніть всі поля та натисніть "Додати".

Учасник, який зареєстрував театр, автоматично додається до списку учасників із правами адмініструвати сторінку театру. Про можливості адміністратора сторінки театру читайте далі.

Реєстрація драматурга

Щоб потрапити на сторінку "Драматурги" потрібно спочатку зареєструватись на сайті в якості учасника (див. "Реєстрація учасника"). Після вдалої реєстрації потрібно заповнити інформацію про себе (див. "Редагування персональної сторінки") та натиснути посилання "Я - Драматург!".

Альтернативний спосіб останнього кроку - перейти в розділ "Драматурги" та натиснути посилання "Я - Драматург!" (знаходиться праворуч під банером розділу).

На початок ]


 

Вхід на сайт

Вхід на сайт - це процедура підтвердження аутентифікації учасника. Аутентифікація необхідна для отримання доступу до розширених можливостей сайту та редагування персональної інформації.

Для входу на сайт спочатку потрібно зареєструватися! Зареєстрованим користувачам для входу потрібно натиснути "Увійти" (посилання знаходиться на кожній сторінці у правому верхньому куті). Або натисніть тут.

На формі "Вхід на сайт" потрібно ввести Логін та Пароль, які були створені при реєстрації. Якщо бажаєте, аби браузер запам'ятав ваші дані та наступного разу виконав автоматичний вхід, поставте відмітку "Запам'ятати мене на цьому комп'ютері". Далі натисніть "Увійти". Якщо аутентифікацію буде пройдено, Ви автоматично потрапите на свою персональну сторінку.

На початок ]


 

Персональна сторінка

Кожний зареєстрований учасник отримує персональну сторінку, відкриту для інших користувачів. Тут варто розмістити інформацію про себе, яку б Ви хотіли повідомити іншим учасникам.

Якщо Ви увійшли на сайт, то в будь який момент лише одним натисканням можете потрапити на власну персональну сторінку. Для цього натисніть посилання "Моя сторінка". Вона знаходиться на кожній сторінці у правому верхньому куті під привітанням.

Редагування персональної сторінки

Для редагування персональної сторінки потрібно увійти на сайт та перейти на власну персональну сторінку. Натисніть кнопку "Редагувати", яка знаходиться в самому кінці ліворуч.

Форма редагування дуже проста. Вона дозволяє виправити Ім'я, По батькові та Прізвище, місце розташування та інформацію "Про себе". Також тут Ви можете встановити/змінити фото. По завершенні роботи натисніть "Зберегти". Якщо Ви не хочете, аби внесені зміни було збережено, натисніть "Відмінити".

Зверніть увагу! Інформація, що розміщується на персональній сторінці може бути внесена всіма доступними на сайті мовами (локалізована)! Детальніше див. "Багатомовна підтримка...".

Контакти

Крім загальної інформації про себе Ви можете розмістити свої контакти:

 • ICQ
 • Skype
 • Веб-сайт
 • E-Mail
 • Телефон
 • Телефон
 • Адреса "В Контакті"
 • Twitter

Для редагування контактів увійдіть на сайт та перейдіть на власну персональну сторінку. Ліворуч під фото Ви побачите підрозділ "Контакти". Поряд з назвою розміщується кнопка "Редагувати". Натисніть цю кнопку, аби відкрити спливаюче вікно редагування картки з контактами. Уведіть/змініть значення в полях форми та натисніть "Зберегти". Якщо не хочете, аби зміни було збережено, натисніть "Відмінити".

Зміна паролю

Іноді виникає необхідність змінити пароль... В такому випадку Ви можете скористатись формою зміни паролю. Для цього потрібно увійти на сайт, перейти на свою персональну сторінку (при вході Ви потрапите на неї автоматично) та натиснути кнопку "Змінити пароль" унизу сторінки.

Ви потрапите на спеціальну форму, де потрібно увести діючий пароль та двічі новий, аби переконатися, що Ви його запам'ятали та не помилилися! Натисніть кнопку "Змінити пароль".

Поради:

 • Якщо у Вас є підозра, що логін та пароль став відомий третім особам, негайно змініть пароль!
 • Не використовуйте простих паролей, та паролей, які співпадають з логіном. Безпечний пароль має бути довшим 8 символів та містити літери великі та маленькі, цифри і спеціальні символи.

На початок ]


 

Сторінка театру

Для кожного зареєстрованого на сайті театру створюється сторінка, яка повністю присвячена діяльності цього театру. Тут відображається як загальна інформація про театр, так і результати його творчості. І, звичайно ж, колектив театру та контактна інформація.

Редагування сторінки театру

Для користувача, який володіє правами адміністратора сторінки театру, доступна функція редагування інформації про театр. Для переходу в режим редагування натисніть кнопку "Редагувати", яка знаходиться на сторінці в самому кінці ліворуч.

На формі редагування Ви можете виправити Назву, Про театр, місце розташування та історичну довідку. Також тут Ви можете встановити/змінити фото. По завершенні роботи натисніть "Зберегти". Якщо Ви не хочете, аби внесені зміни було збережено, натисніть "Відмінити".

Зверніть увагу! Інформація, що розміщується на сторінці театру може бути внесена всіма доступними на сайті мовами (локалізована)! Детальніше див. "Багатомовна підтримка...".

Контакти

Контакти театру редагуються аналогічно контактам учасника

Для редагування контактів увійдіть на сайт та перейдіть на сторінку театру. Ліворуч під фото, списками учасників та вистав Ви побачите підрозділ"Контакти". Поряд з назвою розміщується кнопка "Редагувати". Натисніть цю кнопку, аби відкрити спливаюче вікно редагування картки з контактами. Уведіть/змініть значення в полях форми та натисніть "Зберегти". Якщо не хочете, аби зміни було збережено, натисніть"Відмінити".

Учасники

На сторінці вистави під логотипом відображається список учасників театру. Потрапити сюди користувачі можуть кількома шляхами:

1. Перший учасник при реєстрації театру. При реєстрації театру користувач відразу додається в список учасників з атрибутом "адмінітратор сторінки театру". Якщо учасник театру був раніше створений адміністратором (див. п. 3), то існує можливість поєднати підтвердження зі зв'язкою нового учасника та вже введених даних.

2. Учасник подає заявку на вступ до театру, яку ще має підтвердити адміністратор сторінки театру. Не підтверджені заявки бачить у списку лише адміністратор сторінки театру.

3. Адміністратор сторінки театру створює нового учасника театру, який ще не зареєстрований на сайті. Для цього існує кнопка "+ новий учасник театру" внизу підрозділу "Учасники".

Форма редагування учасника театру складається з полів: ПІБ (лише для створення учасника, який ще не зареєстрований на сайті), Роль у театрі, У театрі з ... по ..., та ознаки "адміністратор сторінки театру" та "керівництво театру". Текстову інформацію пропонується ввести всіма мовами, які підтримує сайт. Детальніше див. "Багатомовна підтримка...". Для збереження змін натисніть "Зберегти", інакше - "Відмінити".

Фотогалерея

До кожної сторінки театру та вистави можна додати фотогалерею на 12 фото!

 • Завантаження фото. Для цього достатньо натиснути кнопку "Вибрати файл" внизу фотогалереї. Зверніть увагу, що розмір кожного фото не може перевищувати 200 Кб.
 • Додавання/редагування назви та опису фото. Для цього треба натиснути "Редагувати" навпроти конкретної фотографії. З'явиться форма, де можна змінити текст. Для збереження змін треба натиснути "Зберегти", інакше - "Відмінити".
 • Видалення фото. Для видалення фото треба натиснути "Видалити" та підтвердити свій вибір.
 • Для сортування фото в потрібному порядку просто перетягніть за допомогою мишки те чи інше фото. "Схопити" фото можна за будь яку частину прямокутника з фото та описом. Встановивши бажаний порядок натисніть кнопку "Зберегти послідовність".

Вистави

На сторінці театру ліворуч відображається до 3 нових вистав... Щоб переглянути весь список - натисніть кнопку "Всі (..)". Відкриється нова сторінка, де буде відображено всі вистави театру!

Щоб додати виставу до списку натисніть "Додати" поряд з назвою підрозділу "Вистави". Відкриється сторінка створення вистави.

Щоб редагувати інформацію про виставу натисніть "Редагувати" навпроти потрібної вистави. Відкриється сторінка редагування вистави. Змініть потрібну інформацію та натисніть "Зберегти".

Зверніть увагу! Інформація, що розміщується на сторінці вистави може бути внесена всіма доступними на сайті мовами (локалізована)! Детальніше див. "Багатомовна підтримка...".

Афіша театру

Афіша театру відображається прямо на сторінці театру (під історією та фотогалереєю).
Щоб додати нову подію в "Афішу" необхідно:

 1. Увійти на сайт з правами адміністратора сторінки театру;
 2. Перейти на сторінку Театру;
 3. Нижче "Історії театру" та "Фотогалереї" у підрозділі "Афіша" - натиснути "Додати";
 4. Заповнити просту форму:
  • вибрати виставу Театру*;
  • вказати дату та час виступу;
  • змінити (якщо необхідно) адресу виступу;
  • вказати вартість квитків**;
  • вказати (якщо необхідно) примітку***.
 5. Натиснути "Зберегти".

* Зауваження: у списку вистав відображаються вистави теперішнього репертуару театру - для вистави повинна бути вказана дата прем'єри, та відсутня дата зняття з репертуару.
** За замовчуванням для наступних виступів буде збережено Ваш вибір для попередньої події.
*** Будь-ласка, ставте примітку щодо змін в афіші, якщо виправляєте важливу для глядача інформацію!


 

Афіша

Розділ "Афіша" містить загальну афішу всіх зареєстрованих театральних колективів. Щоб переглянути архів, натисніть посилання "Архів", що знаходиться внизу сторінки.

Крім того можна відфільтрувати події афіші за театром. Якщо натиснути посилання "Фільтр" навпроти події, то буде відображено афішу лише обраного театру!

І функція, яка виконає автоматичне фільтрування по Вашим вподобанням! Лише одним натисканням можна відфільтрувати події, обмеживши афішу лише театрами, що додані в "Обране". Для цього потрібно увійти на сайт, перейти в розділ "Афіша" та натиснути "Фільтр: Обрані театри". Або на персональній сторінці натиснути "Афіша" поряд із заголовком підрозділу "Обрані театри". Звичайно, ця функція працює лише тоді, коли Ви додали собі в "Обране" хоча б один театр.

Як додати в афішу нову подію див. "Афіша театру".


 

Багатомовна підтримка на сайті ATheatre.com.ua

Проект "ATheatre.com.ua - Український театральний простір" створено з метою найкращої презентації зареєстрованих проектів. Для цього створено можливість внесення основної інформації трьома мовами: українською, російською та англійською. І це стосується не лише розділів та службової інформації, але й інформації, яка розміщується самими користувачами!

Персональна сторінка учасника тьома мовами!

Уведіть Прізвище, Ім'я, По батькові та інформацію Про себе трьома мовами! І скрізь інформація про Вас буде виводитись мовою, яку обрав той чи інший користувач.

Сторінка театру трьома мовами!

Уведіть Назву, Про театр в один рядок та Історію театру тьома мовами! І скрізь інформація про Ваш театр буде виводитись мовою, яку обрав той чи інший користувач.

А також список учасників театру, які ще не зареєструвались! Для кожно можна увести ПІБ та Роль в театрі трьома мовами! Для зареєстрованих користувачів вводиться лише Роль в театрі трьома мовами, а ім'я відображається з "Персональної сторінки" (яка теж повністю локалізована!)

Сторінка вистави трьома мовами!

Уведіть Назву вистави, Жанр, Автора та Програмку до вистави трьома мовами! І скрізь інформація про виставу буде виводитись мовою, яку обрав той чи інший користувач.

Як відображається локалізована інформація?

Кожен користувач при перегляді сайту може вибрати одну з трьох мов: українську, російську чи англійську. При пошуку інформації спочатку виконується спроба відобразити користувачу дані обраною ним мовою. Якщо якийсь текст не знайдено цією мовою, буде представлена інформація іншою, яка є. Ось чому при внесенні даних лише однією мовою все відображається коректно! Але якщо увести інформацію всіма трьома мовами, користувач завжди отримуватиме інформацію тією мовою, якою бажає! Ви можете стати ще ближчими до людей, які цікавляться Вашою творчістю!

Як працювати з багатьма мовами?

При реєстрації Ви вже обрали собі мову за замовчуванням. Саме цією мовою буде додано текст при створенні Вами нового театру, вистави, тощо. Редагування відповідних сторінок описано вище. Якщо обрана Вами мова сайту збігається з мовою, якою введені данні, Вам буде лише запропоновано "Зберегти". Тобто зміни будуть збережені тією ж мовою. А якщо обрана Вами мова сайту НЕ збігається з мовою даних, то внизу при збереженні буде дві кнопки:

 • "Зберегти (вказана мова)" - буде виконано заміну одного тексту на інший; ця функція ідентична простому "Зберегти"
 • "Додати (вказана мова, яка збігається з обраною зараз мовою сайту)" - введений у формі текст буде додано до театру (вистави, персональної сторінки і т.д.) у якості даних обраною мовою! При цьому попередній текст змінено не буде.

Тобто для того, аби додати інформацію, наприклад, про виставу, потрібно створити сторінку вистави однією мовою (нехай, українською). Далі змінити мову сайту на англійську - English - та увійти в редагування сторінки вистави. Виконати переклад у зазначених вище полях та натиснути "Add (en)", що означає - додати інформацію з цієї сторінки англійською мовою!

Виключення

Наразі не підтримується локалізація підписів до фото та адрес! Адресу краще вводити мовою тієї країни, де знаходиться адреса. Тоді можна буде виконати пошук за адресою на мапі Google.

На початок ]

 
каталог сайтів Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн